Wiadomości KutnoNa sygnaleGTA po kutnowsku: Nastolatkowie ukradli samochód, ukryli go w krzakach i uciekali przed policją

GTA po kutnowsku: Nastolatkowie ukradli samochód, ukryli go w krzakach i uciekali przed policją

Kryminalni z kutnowskiej komendy zatrzymali dwóch nieletnich, podejrzanych o kradzież vw golfa. Za swoje zachowanie dopowiedzą teraz przed sądem rodzinnym. Skradziony pojazd został odzyskany i wrócił do właściciela.

- Reklama -

13 marca 2019 roku dyżurny kutnowskiej komendy został powiadomiony, że w miejscowości Gołębiew Nowy sprzed bloku skradziono vw golfa.

- Reklama -

Z informacji uzyskanych przez funkcjonariuszy wynikało, że pojazd był otwarty, a kluczyki były w stacyjce. Sprawą wykrycia sprawcy i odzyskania skradzionego pojazdu zajęli się kryminalni. Już następnego dnia funkcjonariusze odzyskali samochód i zatrzymali podejrzanych o jego kradzież.

Sprawcy ukradli vw golfa i ukryli go w zaroślach w miejscowości Pawlikowice. Na drugi dzień postanowili zabrać swój łup. Tam jednak czekali już na nich policjanci. Na widok funkcjonariuszy postanowili uciec, niestety samochód ugrzązł w błocie. Nie poddając się podjęli ucieczkę pieszo.

- Reklama -

Zostali zatrzymani po krótkim pościgu. Sprawcami okazali się młodzi mężczyźni w wieku 15 i 16 lat, mieszkańcy powiatu kutnowskiego. Nieletni za swoje zachowanie odpowiedzą teraz przed sądem rodzinnym. Odzyskany vw golf wrócił już do prawowitego właściciela.

źródło: KPP Kutno

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: