reklama
  • Paulina Matysiak Sejm

Nie bądźmy obojętni! Reagujmy! MOPS apeluje

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kutnie przekazuje mieszkańcom Kutna ulotkę informacyjną dotyczącą Akcji Zima 2018/2019.

- R E K L A M A -

Cały czas prowadzimy nasze działania informacyjne – komunikaty w mediach, na stronie MOPS, plakaty i ulotki. Te ostatnie trafiają aktualnie do Państwa skrzynek pocztowych, dzięki uprzejmości administratorów budynków – wielu partnerów akcji: Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej Pionier, Zarządu Nieruchomości Miejskich Towarzystwa Budownictwa Społecznego oraz pozostałych wspólnot mieszkaniowych.

Apelujemy o zachowanie ulotek i ich treścią. Mają one Państwu wskazać, jak należy wspierać osoby potrzebujące pomocy, w tym szczególnie osoby bezdomne. Znajdziecie w nich niezbędne numery telefonów i informacje, gdzie i w jaki sposób można zgłaszać się po pomoc lub kierować osoby wymagające wsparcia.

- R E K L A M A -

Uczulamy na los osób, które mogą być w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia w związku ze złymi warunkami atmosferycznymi i innymi trudnymi sytuacjami życiowymi. Jeśli zaobserwujecie Państwo taką osobę, możecie zadzwonić do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, szpitala czy innych placówek służby zdrowia, na Policję, Straż Miejską, Straż Pożarną.

Nie bądźmy obojętni! Reagujmy! Pomóżmy dzwoniąc pod numery Akcji Zima: 726 306 538 i 726 306 539 lub numer alarmowy 112.

- R E K L A M A -

To dzięki Państwu nasze działania są skuteczne i pozwalają dotrzeć do zagrożonych bezdomnością i wychłodzeniem osób, chorych, niepełnosprawnych, niezaradnych życiowo. Dziękujemy za Państwa zaangażowanie, które pomaga nam skutecznie reagować w tak kryzysowych sytuacjach.

MOPS w Kutnie

Nie przegap: