Nie będzie koncertów na Placu Wolności! Znamy szczegóły Kutnowskiej Majówki

Za równe dwa tygodnie Kutnowska Majówka! Będą koncerty, lunapark, jarmark majowy i wiele innych atrakcji! Poznaliśmy dokładny program tegorocznej imprezy. Co ważne, zmieniła się lokalizacja plenerowych koncertów!

Tegoroczna majówka zapowiada się bardzo tanecznie, a to dzięki gwiazdom polskiej muzyki disco, które zagoszczą w Kutnie już 1 maja. Przed koncertami zapraszamy całe rodziny przed Kutnowski Dom Kultury na kolejną odsłonę Majówki z Bareją, która w tym roku odbędzie się pod hasłem ,,Wakacje z duchami (PRL—u)”. Także jeśli nie boicie się ducha Brunhildy i macie ochotę zaprosić do tańca ,,sympatyczną pannę Krysię z turnusu trzeciego”, to koniecznie zajrzyjcie do Parku Traugutta. Razem będziemy walczyć o majówkowy dostęp do morza!

Po rodzinnych atrakcjach i pracy na rzecz wspólnego wypoczynku zapraszamy na taneczną zabawę – tym razem na Tereny Rekreacyjne nad Ochnią (wszak w Majówkę najlepiej wypocząć na łonie przyrody, a przy okazji ruszają także prace remontowe na Placu Wolności).

Specjalnie dla Was, już od godziny 18.00 wystąpią Long & Junior, After Party i na deser Sławomir, który mimo ,,Miłości w Zakopanem” pojawi się po raz drugi w Kutnie. Kto wie, może jedyna w swoim rodzaju, roztańczona i energetyczna publiczność natchnie Go do napisania piosenki o Kutnie. Koniecznie w rytmie disco.

2 maja nadal zapraszamy na koncerty – tym razem jednak z innych gatunków muzycznych. Najpierw proponujemy dać się ponieść naszej hip—hopowej propozycji — Łona Webber & The Pimps. A potem, dla tych sentymentalnych i nie tylko, Sebastian Riedel z zespołem Cree.
Kutnowska Majówka to nadal tradycyjny Jarmark Majowy. Zapraszamy Was od 1 do 5 maja na całkiem planowane i choć nadal szalone zakupy.

W tych samych dniach możecie wybrać się także do Lunaparku. Moc atrakcji dla odważnych – małych i dużych – czekać będzie na Was na Terenach Rekreacyjnych nad Ochnią. A tych, którzy zgłodnieją chętnie powitamy na Placu Piłsudskiego, gdzie po raz kolejny zagości Rynek Smaków. Od 3 do 5 maja będziecie mogli spróbować smakołyków prosto z food trucków.

My już odliczamy czas do tegorocznej Kutnowskiej Majówki i po cichu w tajemnicy trenujemy taneczne kroki! Bądźcie na bieżąco z programem i zaglądajcie na wydarzenie na Facebooku! Do zobaczenia na pierwszej w tym sezonie plenerowej imprezie w Kutnie! — komentują przedstawiciele KDK—u. ▪

Nie przegap: