reklama
reklama

Nie daj się złodziejom! Policja zaprasza na znakowanie rowerów

W związku z trwającym już w pełni sezonem rowerowym Komenda Powiatowa Policji w Kutnie zaprasza wszystkich chętnych do znakowania swoich jednośladów. Już w czwartek 9 lipca w godzinach 9-14 na terenie kutnowskiej komendy przy ulicy Toruńskiej 14 będzie można oznakować swój rower.

- R E K L A M A -

W związku trwającą epidemią i obostrzeniami, każdą osobę, która chce oznakować swój rower prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr (24) 253-22-88 lub (24)253–22-21 w celu umówienia się na konkretną godzinę znakowania jednośladów. Pamiętajmy o zabraniu ze sobą maseczki ochronnej oraz rękawiczek, a także dokumentów kupna roweru oraz dokumentu potwierdzającego tożsamość. W przypadku rowerów należących do osób małoletnich obowiązkowo powinien być obecny opiekun prawny.

Kutnowska policja działania prewencyjno-profilaktyczne związane ze znakoweniam rowerów prowadzi od kilku lat i cieszą się one dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszego miasta. Głównym celem tych działań jest możliwość identyfikacji właściciela w przypadku odzyskania skradzionego roweru, a tym samym ograniczenie zjawiska kradzieży rowerów poprzez nanoszenie na nie cech identyfikacyjnych.

- R E K L A M A -

źródło: KPP Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: