reklama
reklama
reklama
reklama

Nie miał maseczki, pouczył go policjant. Finał interwencji zaskakuje (FOTO)

Czwarta fala pandemii z każdym dniem przybiera na sile. Policjanci z regionu nie ustają w działaniach i w trosce o bezpieczeństwo całego społeczeństwa prowadzą kontrolę obowiązujących w tym zakresie obostrzeń. Właśnie za taką interwencję do Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy trafiły wyrazy uznania dla jednego z policjantów.

- R E K L A M A -

„Wieczorem na stacji paliwowej Orlen przy ul. Dworcowej zostałem wylegitymowany przez samochodowy patrol Policji oraz upomniany w związku z tym, że nie miałem maseczki. Piszę, gdyż chciałem przekazać wyrazy uznania za bardzo kulturalne podejście i jednocześnie konkretne upomnienie, pozytywnie dające do myślenia. Nie znam Pana Policjanta, ale charakterystyczny człowiek – z zadbaną brodą lekko blond. Wyrazy uznania w ogóle za prowadzenie tego rodzaju działań prewencyjnych w miejscach, gdzie jest duży ruch. Pozdrawiam” – tej treści mail wpłynął do łęczyckiej komendy.

Policjanci z łęczyckiej komendy apelują do mieszkańców powiatu, aby dbali o bezpieczeństwo własne i osób najbliższych. Stan epidemii wciąż trwa. Stosując się do obowiązujących ograniczeń zmniejszamy ryzyko zachorowania i ograniczamy rozprzestrzenianie się wirusa.

- R E K L A M A -

„Tyle może zrobić każdy z nas. Pamiętajmy, że nasze zdrowie zależy od wzajemnej odpowiedzialności” – komentuje st. asp. Mariusz Kowalski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy.

(KPP Łęczyca)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: