Nie wiesz jaką wybrać uczelnię i kierunek? WSGK Kutno zaprasza!

JUŻ DZISIAJ POMYŚL JAKIE STUDIA WYBRAĆ ?‍??‍? WSGK Kutno – Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej w Kutnie – Uczelnia istnieje w Kutnie od 1998 roku.

Zapraszamy na specjalną stronę przygotowaną dla kandydatów na studia w roku 2018:
▶ www.studia-kutno.pl

- R E K L A M A -

✅ Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej w Kutnie to ciesząca się dużym prestiżem uczelnia wyższa. W zakres oferowanych kierunków studiów wchodzą m.in. europeistyka, psychologia, administracja, pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne, logistyka, inżynieria środowiska, geodezja i kartografia i wiele innych. Przystępne ceny czynią tę uczelnię osiągalną dla każdego zdolnego młodego człowieka, który chce zdobywać wiedzę i osiągnął już dobre wyniki w nauce.

✅ Kadra wykwalifikowanych, doświadczonych wykładowców podchodzi z pasją do swojej pracy, dzięki czemu potrafi zaciekawić każdego studenta. Indywidualne podejście i przyjazny stosunek do studentów wyróżniają tę uczelnię spośród innych. W ofercie także szeroki wybór kierunków studiów podyplomowych, m.in. bibliotekoznawstwo, bezpieczeństwo i higiena pracy, podstawy przedsiębiorczości, informatyka dla nauczycieli, fizyka, geografia, administracja publiczna i wiele innych.

- R E K L A M A -

 

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: