reklama
reklama

Nie żyją kolejne osoby z COVID–19 z powiatu kutnowskiego

Zmarły kolejne cztery osoby z powiatu kutnowskiego, które były zakażone koronawirusem – podało Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Łodzi.

WCZK poinformowało o zgonach kolejnych osób z województwa łódzkiego, które były zakażone koronawirusem. Wśród nich jest czterech mieszkańców powiatu kutnowskiego. Są to:

- R E K L A M A -

– 84– letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu kutnowskiego.

– 59–letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu kutnowskiego.

- R E K L A M A -

– 65–letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu kutnowskiego.

– 80–letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu kutnowskiego.

- R E K L A M A -

Ponadto w tej chwili w powiecie kutnowskim jest 1319 aktywnych przypadków zakażeń COVID-19, z kolei liczba ozdrowieńców to 493 osoby. W kwarantannie przebywa 2356 mieszkańców, a 39 jest objętych nadzorem epidemiologicznym.

Stan na 19.11.2020 [powiat kutnowski]

Liczba osób aktualnie chorych: 1319
Liczba ozdrowieńców: 493
Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 39
Liczba osób w kwarantannie: 2356
Liczba osób zmarłych: 21

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: