reklama

Nie żyje 22-latek z Kutna. Został śmiertelnie potrącony przez ciężarówkę, kierowca odjechał [ZDJĘCIA]

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności śmierci 22–latka z Kutna. Młody mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez samochód ciężarowy, którego kierowca odjechał z miejsca zdarzenia.

- R E K L A M A -

Do zdarzenia doszło w piątek 4 listopada 2022 około godziny 23:13 w miejscowości Dudki na DK60, w okolicach ulicy Objazdowej w Kutnie. Droga na tym odcinku nie jest oświetlona. W piątek wieczorem padał deszcz i warunki nie były najlepsze.

Jak mówi komisarz Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie, ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca hondą civic kobieta zatrzymała się na poboczu drogi na poboczu jednej z posesji, aby wysadzić tam pasażerów.

- R E K L A M A -

– Znajomi wysiedli od strony pobocza. W pewnym momencie jeden z pasażerów wszedł na drogę od strony kierowcy i wówczas doszło do potrącenia go przez samochód ciężarowy, który nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia. Mężczyzna nie miał elementów odblaskowych. 22-letni pieszy, mieszkaniec Kutna, zmarł na miejscu – informuje kom. Machnik.

Przez kilka godzin policjanci, pod nadzorem prokuratora, wykonywali niezbędne czynności, zabezpieczali ślady, wykonywali oględziny miejsca wypadku oraz sporządzali dokumentację fotograficzną.

- R E K L A M A -

Dokładne okoliczności tego zdarzenia będą teraz wyjaśniane w trakcie prowadzonego śledztwa. Policja poszukuje świadków tego zdarzenia, bądź osób, które mogą posiadać informacje np. na temat samochodu ciężarowego biorącego udział w tym wypadku.- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: