reklama

Nie żyje jedna osoba, tragiczne zderzenie dwóch aut [ZDJĘCIA]

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę w sąsiednim powiecie łęczyckim. W wyniku zdarzenia dwóch samochodów zginęła jedna osoba, a druga została zabrana do szpitala.

- R E K L A M A -

28 maja 2023 roku o godz. 16.35 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej nr 703 w miejscowości Leszcze, gm. Łęczyca.

Działania straży pożarnej polegały na ewakuacji poszkodowanego z pojazdu z wykorzystaniem noszy typu deska, prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej, zabezpieczeniu lądowiska Lotniczemu Pogotowiu Ratunkowemu, odłączeniu akumulatorów w pojazdach, kierowaniu ruchem, oświetleniu terenu miejsca zdarzenia oraz sorpcji płynów eksploatacyjnych.

- R E K L A M A -

W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane. Obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon jednego z kierujących pojazdem.

Druga osoba poszkodowana po przebadaniu przez Zespół Ratownictwa Medycznego została przetransportowana do szpitala.

- R E K L A M A -

W interwencji trwającej 7h 16min. udział brały 3 zastępy straży pożarnej: 2 zastępy z Komendy Powiatowej PSP w Łęczycy, 1 zastęp z OSP w KSRG (OSP Leźnica Mała), łącznie 14 strażaków.

Źródło: KP PSP w Łęczycy


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: