Niebawem wieczór ze stand-up’em w MARGO Koster. Wystąpią…

Już 23 listopada w Klubokawiarni MARGO Koster w Kutnie wyjątkowy wieczór dla miłośników stand-up’u. Przed kutnowską publicznością wystąpią Michał Kutek i Filip Puzyr.

- R E K L A M A -

Jeśli lubicie nowości – to jest wieczór dla Was. Dwóch młodych, przedstawiających się szerszej publiczności komików, w świeżych programach. Niepowtarzalna okazja by zobaczyć coś zanim to będzie modne.

Wystąpią:

- R E K L A M A -

Michał Kutek – z wykształcenia prawnik, od kilku lat postępuje wbrew woli rodziców, coraz silniej ciągnąc w stronę stand-upu. Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie spoconych dzików. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Trochę w nim goryczy i rozczarowania: sobą oraz światem.

Filip Puzyr – Trójmiejski komik, improwizator i judoka. Popularyzator sportowego trybu życia i rujnowania go za pomocą alkoholu i złych decyzji. Na co dzień pracuje z dziećmi, więc musi udawać, że stand-up to program pomocy osobom z niedowładem kończyn dolnych. Prywatnie wielki amator świeżego chleba z masłem i solą.

- R E K L A M A -

Sobota 23.11.2019
Godzina 19:00
Klubokawiarnia MARGO Koster – Plac Wolności 1
Wstęp 25 zł

KUP BILET

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: