reklama
reklama

Niebezpiecznie przy placu zabaw na Warszawskim Przedmieściu. Mariusz Sikora interweniuje

Przewodniczący Rady Miasta Kutno Mariusz Sikora interweniuje w sprawie bezpieczeństwa na Warszawskim Przedmieściu. Chciałby, aby w pobliżu placu zabaw zamontowano progi zwalniające.

- R E K L A M A -

W imieniu rodziców dzieci korzystających z placu zabaw trzech ulic – Warszawskie Przedmieście, Papieża Jana Pawła II, Wyszyńskiego zawracam się z prośbą o zamontowanie progu zwalniającego na drodze od szczytów bloków przy ul. Warszawskie Przedmieście 9 i 9A – napisał w interpelacji do prezydenta Mariusz Sikora, przewodniczący Rady Miasta Kutno.

reklama

Jak mówi M. Sikora, plac zabaw usytuowany jest wzdłuż ww. drogi, a ta z kolei prowadzi do garaży położonych na wzniesieniu, co powoduje przyśpieszenie samochodów wjeżdżających pod górkę.

- R E K L A M A -

Nadto, w pobliżu plac zabaw znajduje się dużo miejsc parkingowych, przez co częstotliwość ruchu kołowego jest wysoka, a dostosowanie prędkości nie zawsze odpowiednie – uważa przewodniczący Rady Miasta Kutno.

Jego zdaniem montaż progów wpłynie na podniesienie bezpieczeństwa zarówno dzieci jak i osób przemieszczających się w tym miejscu.

reklama

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: