Niebezpiecznie w centrum Kutna. Kierowcy ignorują znaki i jeżdżą pod prąd (FOTO)

Od środy na skrzyżowaniu ul. Troczewskiego z Warszawskim Przedmieściem występują spore utrudnienia w związku z awarią wodociągów. Jak informują nas czytelnicy, kierowcy nie respektują znaków i doprowadzają do niebezpiecznych sytuacji.

- poniżej dalsza część artykułu -

Jadąc Warszawskim Przedmieściem od strony centrum miasta w kierunku Józefowa zablokowane są dwa pasy – jazdy prosto i skrętu w prawo i ustawiono tam znak zakazu wjazdu. Kierowcy jednak często wjeżdżają na przeciwległy pas – pomimo „podwójnej ciągłej” i jadą pod prąd w kierunku Józefowa.

Jak informują nas Czytelnicy, na miejsce wezwana została dziś policja, ponieważ dochodziło do niebezpiecznych incydentów.

- poniżej dalsza część artykułu -

Przypomnijmy, PWiK na ww. skrzyżowaniu prowadzi prace związane z awarią sieci wodociągowej.

– W dniu 09.06.2021 r. wystąpiła awaria na sieci wodociągowej na ulicy Warszawskie Przedmieście przy ulicy Troczewskiego. Pracownicy Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Kutnie przystąpili do usuwania awarii i powstałych w związku z tym utrudnień w ruchu drogowym – czytamy w komunikacie Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Kutnie.

- poniżej dalsza część artykułu -

Według informacji uzyskanych od PWiK, naprawa sieci może potrwać do soboty. Ze względu na zaistniałą sytuację mogą wystąpić przerwy w dostawie wody oraz może nastąpić pogorszenie parametrów fizykochemicznych wody. PWIK prosi mieszkańców o cierpliwość i wyrozumiałość.
reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklamaopen