Niecodzienna wizyta policji na terenie budowy

Trwa Tydzień Bezpieczeństwa na polskich budowach. To okazja do zwrócenia uwagi na kwestie ochrony zdrowia i życia pracowników, ale także okazja do przypomnienia zasad bezpieczeństwa w drodze do i z pracy oraz w życiu codziennym. 7 października na terenie jednej z firm pracownicy mieli okazję porozmawiać z policjantem z Wydziału Ruchu Drogowego kutnowskiej komendy.

- poniżej dalsza część artykułu -

7 października 2021 roku na terenie jednej z firm w Kutnie odbyło się spotkanie pracowników z asp. szt. Jackiem Czerniawskim z Wydziału Ruchu Drogowego kutnowskiej komendy. Wizyta policjanta odbyła się w ramach trwającego Tygodnia Bezpieczeństwa na polskich budowach po hasłem „Koniecznie bezpiecznie”.

- poniżej dalsza część artykułu -

Działania realizowane w ramach tego przedsięwzięcia mają przypominać o zasadach bezpieczeństwa na tylko na placu budowy czy w biurze, ale także w życiu codziennym. Asp.szt. Jacek Czerniawski poruszył między innymi kwestię bezpiecznych powrotów do miejsca zamieszkania po ciężkim dniu pracy, jak i również nowych przepisy Ruchu Drogowego. Zebrani otrzymali również ulotki dotyczące najważniejszych przepisów w Ruchu Drogowym.

źródło: KPP Kutno


reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklama