Niesamowity popis strzelecki KS-u, wygrali 15-0!

Prawdziwym pogromem zakończył się ostatni sparing KS-u Sand-Bus Kutno z Orłem Nieborów. Podopieczni Andrzeja Grzegorka strzelili swoim rywalom aż 15 goli i nie stracili żadnego!

Kutnianie w sobotę mieli zainaugurować wiosenne rozgrywki IV ligi łódzkiej, jednak ŁZPN w związku z załamaniem pogody i złym stanem boisk, zdecydował się na przełożenie pierwszej kolejki.

- R E K L A M A -

Piłkarze KS-u nie mieli jednak wolnego weekendu i w niedzielę zmierzyli się w Łowiczu z występującym w V lidze Orłem Nieborów. Kutnianie rozgromili swoich rywali aż 15-0. Co warte odnotowania, ze świetnej strony pokazał się powracający po kontuzji Michał Michałek, który aż sześciokrotnie skierował piłkę do siatki Orła. Cztery gole dołożył Kamil Zagajewski, dwa Adrian Kralkowski, a po jednym trafieniu zaliczyli Góralczyk, Kaczor i Wielgus.

Wynik na pewno robi wrażenie. Dla nas było ważne, żeby przed ligą podbudować morale po ostatnich niepowodzeniach w sparingach. Czekamy z niecierpliwością na pierwszy mecz ligowy – komentuje Andrzej Grzegorek, trener KS-u Sand-Bus Kutno.

- R E K L A M A -

Orzeł Nieborów 0-15 KS Sand-Bus Kutno
Gole dla KS: Michałek 6, Zagajewski 4, Kralkowski 2, Góralczyk, Kaczor, Wielgus

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: