reklama
reklama
reklama
reklama

Niespodzianki na Dzień Kobiet od policji i władz powiatu – ZDJĘCIA

„Na drodze – patrz i słuchaj!” – akcja Starostwa Powiatowego w Kutnie i Komendy Powiatowej Policji w Kutnie za nami!

- R E K L A M A -

Dziś, w związku z Dniem Kobiet i nadchodzącym Dniem Mężczyzn, Zbigniew Linkowski Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego, Daniel Kowalik Starosta Kutnowski, Tomasz Walczewski Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego oraz Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie wyszli na ulicę, by wręczyć paniom kwiaty, a mężczyznom słodki upominek, a także edukować w temacie bezpieczeństwa na drodze.

– Wszystkim Kobietom oraz Mężczyznom życzę wszystkiego najlepszego. Niech te święta obfitują w uśmiechy, radość i cudowne chwile spędzone z najbliższymi. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn! Bardzo cieszę się, że razem z Policją celebrujemy ten dzień i mówimy o bezpieczeństwie – mówi Zbigniew Linkowski, Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego.

- R E K L A M A -

– Z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn życzę Wam wszystkim wiele radości, spełnienia marzeń oraz siły do pokonywania wszelkich wyzwań. Niech każdy dzień przynosi uśmiech na twarzy i mnóstwo miłości od tych, których kochacie. Dziś razem z Kutnowską Policją celebrujemy te święta i edukujemy o tym jak ważne jest bezpieczeństwo, a także obserwacja i odłożenie telefonu uczestnicząc w ruchu drogowym – mówi Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski.

– Życzę wszystkim pięknych chwil pełnych uśmiechu oraz wzajemnej życzliwości. Niech każda kobieta będzie otoczona zrozumieniem, wsparciem i czułością, a każdy mężczyzna znajdzie w sobie siłę, mądrość i odwagę, by realizować swoje marzenia i budować szczęśliwe życie. – mówi Tomasz Walczewski, Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

- R E K L A M A -

– Nowoczesna technologia w samochodach lub dostępna w telefonach sprawia, że unikanie czynników rozpraszających jest coraz trudniejsze. Jednak to od nas zależy w jakim stopniu korzystamy z tych udogodnień, czy podczas jazdy odbieramy połączenia telefoniczne, ustawiamy nawigację, słuchamy głośnej muzyki. Używanie urządzeń elektronicznych skutecznie odwraca uwagę od tego co dzieje się w naszym otoczeniu. Możemy nie zauważyć pieszego wchodzącego na przejście, nie usłyszeć klaksonu czy sygnałów pojazdu uprzywilejowanego, dlatego warto pamiętać, że bez względu na to, w jakim charakterze korzystamy z drogi, dla własnego bezpieczeństwa stosujmy zasadę, która jest hasłem prowadzonej akcji: Na Drodze – Patrz i Słuchaj! – dodaje mł. asp. Daria Olczyk, oficer prasowy KPP Kutno.

(Powiat Kutnowski)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: