reklama

Nietypowa przesyłka w Kutnie. Znaleziono 40 egzotycznych pająków! [ZDJĘCIA]

Policjanci zabezpieczyli 40 sztuk różnych gatunków pająków. Egzotyczne stawonogi zostały znalezione przez pracownika firmy kurierskiej, podczas sprawdzania jej zawartości przed wysyłką za granicę. Wszystkie trafiły do lecznicy weterynaryjnej. Funkcjonariusze wyjaśniają wszelkie okoliczności tego nietypowego zdarzenia.

- R E K L A M A -

„27 lipca 2022 roku popołudniu policjanci zostali powiadomieni o nietypowej przesyłce ujawnionej w jednym z punktów logistycznych firmy kurierskiej w Kutnie. Jak się okazało w paczce, podczas rutynowego sprawdzania zawartości zostały znalezione żywe pająki. W środku przesyłki nie było żadnych dokumentów. Paczka z pająkami miała docelowo trafić poza granice naszego kraju, a konkretnie do Azji” – komentuje mł.asp. Daria Olczyk z KPP Kutno.

Łącznie zabezpieczono 40 sztuk pająków różnej wielkości zapakowanych w pojemniki plastikowe i styropianowe. Wszystkie zostały przekazane lecznicy weterynaryjnej.

- R E K L A M A -

Policjanci przyjęli zawiadomienie w tej sprawie i wyjaśniają teraz wszelkie okoliczności tego zdarzenia. Z całą pewnością będziemy wspierać się opinią arachnologa.

(Źródło: KPP Kutno)


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: