Nieudane pożegnanie sezonu przy Kościuszki. KS Kutno przegrał z ŁKS-em III Łódź [ZDJĘCIA]

W przedostatnim meczu sezonu, a ostatnim przy Kościuszki 26, piłkarze KS Kutno w ramach 33. kolejki Betcris IV ligi łódzkiej przegrali 0-2 z ŁKS-em III Łódź.

- R E K L A M A -

Kutnianie do przerwy przegrywali 0-1. Co prawda stworzyli sobie kilka wyśmienitych sytuacji do wyrównania, ale bardzo dobrze bronił golkiper łodzian. Po przerwie ekipie Pawła Ślęzaka także nie udało się znaleźć drogi do bramki ŁKS-u, a na domiar złego przyjezdni dołożyli bramkę na 0-2.

Za tydzień KS jedzie do Działoszyna, gdzie w ostatnim meczu sezonu zmierzy się z tamtejszą Wartą. Kolejkę przed końcem kampanii 2023/2024 kutnianie mają 49 punktów i zajmują 7. miejsce w tabeli Betcris IV ligi łódzkiej.

KS Kutno 0-2 ŁKS III Łódź