reklama
reklama

Niezwykłe ferie w Kutnie i województwie łódzkim

Ferie zimowe nadchodzą wielkimi krokami. Jak je spędzić w Kutnie, a także całym województwie łódzkim? Oczywiście odwiedzając fantastyczne miejsca, których powstanie było możliwe dzięki Funduszom Europejskim!

Aquapark Kutno

- R E K L A M A -

Aquapark w Kutnie to gwarancja fantastycznej zabawy dla całej rodziny. Zapewni ją mnogość dostępnych na terenie obiektu atrakcji, wśród których należy wyróżnić baseny – rekreacyjny i sportowy – a także rwącą rzeczkę, bicze wodne oraz cztery zjeżdżalnie.

Kutnowski kompleks nie jest jednak wyłącznie parkiem wodnym! Na jego terenie pogramy również w kręgle, squasha, a także skorzystamy z sauny, łaźni parowej, czy solarium. Szczegółowe informacje na temat Aquaparku Kutno znajdziesz na jego stronie internetowej, dostępnej pod adresem www.aquaparkkutno.com.

- R E K L A M A -

Ulica Żywiołów w EC1

Za jedną z największych atrakcji dla dzieci (i nie tylko dla nich!) w województwie łódzkim bez dwóch zdań uchodzi Centrum Nauki i Techniki EC1. Budynek, w którym jeszcze do 2000 roku mieściła się elektrownia, dzisiaj stanowi siedzibę najwspanialszego centrum edukacyjno-naukowo-kulturalnego w Polsce. EC1 ciągle się rozrasta, a ostatnią nowością w jego murach jest Ulica Żywiołów. Co to takiego? Nowa ścieżka edukacyjna poświęcona pięciu żywiołom: wodzie, ogniu, powietrzu, życiu i ziemi. Dzieci poszerzają wiedzę na ich temat poprzez kapitalną, polegającą na eksperymentach, zabawę.

- R E K L A M A -

Na Ulicę Żywiołów składają się m.in. takie atrakcje jak Galeria Żywiołów i Zaułek Tajemnic. Galeria Żywiołów to prawdziwe królestwo zagadek, w którym dzieci znajdą mnóstwo iluzji optycznych i innych zaskoczeń. Na czym z kolei polega zabawa w Zaułku Tajemnic? Na odnalezieniu drogi do wyjścia! A wcale nie będzie to łatwe. Przydadzą się wyobraźnia, umiejętności matematyczne oraz spostrzegawczość.

Ulica Żywiołów to jeden z punktów półkolonii organizowanych przez EC1 z okazji ferii zimowych. Na dzieci, które wezmą w nich udział, czekają również gry, warsztaty integracyjne, zwiedzanie wystaw, zajęcia w laboratorium oraz seanse w Planetarium i Kinie Sferycznym. Więcej informacji na temat półkolonii znajdziesz na stronach internetowych Centrum Nauki i Techniki EC1.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: