Nocna akcja policji w Kutnie. Pościg za obcokrajowcami i staranowany radiowóz

Sceny rodem z filmów sensacyjnych rozegrały w nocy z piątku na sobotę w Kutnie. Policjanci prowadzili pościg za samochodem, który nie zatrzymał się do kontroli. W trakcie akcji uszkodzony został jeden z radiowozów.

- R E K L A M A -

W piątek tuż przed północą policjanci ruszyli w pościg za samochodem, który nie zatrzymał się do rutynowej kontroli. Po chwili do pościgu dołączyły kolejne radiowozy, a jeden z policyjnych oznakowanych pojazdów próbując zatrzymać uciekiniera został staranowany.

Funkcjonariusze ścigali pojazd przez kilkanaście minut (między innymi przez centrum miasta). Ostatecznie ścigany kierowca wjechał w ślepą uliczkę i tam zakończył się pościg.

- R E K L A M A -

– Jak się okazało, w samochodzie oprócz kierowcy przebywał także pasażer. Obaj to obcokrajowcy – mówi w rozmowie z portalem PanoramaKutna.pl mł.asp. Daria Olczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Według nieoficjalnych informacji ujawniono przy nich prawdopodobnie środki odurzające. Mężczyźni zostali zatrzymani, czekają na zarzuty. O sprawie więcej będziemy informować po weekendzie. Wówczas policja ma wydać oficjalny komunikat w sprawie zajścia.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: