Nowa sala w „Dąbrowszczaku”. Inwestycję sfinansował Animex (ZDJĘCIA)

Dziś odbyło się otwarcie nowej sali w I LO im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie. Sala audiowizualna została odnowiona i wyposażona dzięki firmie Animex.

- R E K L A M A -

W uroczystym przecięciu wstęgi udział wzięli: Ilona Kubiak – Dyrektor Zarządzająca Zakładem Animex K2, Łukasz Dominiak – Dyrektor ds. Public i Government Relations z firmy Animex, Daniel Kowalik – Starosta Kutnowski, Iwona Kaca – Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Łodzi z siedzibą w Kutnie oraz Edyta Gustowska – Dyrektor „Dąbrowszczaka” .

– Jest to kolejna z nowoczesnych sal utworzonych w Dąbrowszczaku. Tym razem jest to projekt finansowany przez naszego lokalnego przedsiębiorcę, czyli firmę Animex. Z całego serca dziękuję fundatorom za wsparcie naszej placówki oraz naszych uczniów z Powiatu Kutnowskiego. Aż ciepło się robi na sercu widząc, jak działa odpowiedzialność społeczna biznesu w Powiecie Kutnowskim. Jeszcze raz serdecznie dziękuję – mówi Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski.

- R E K L A M A -

– Dla nas bardzo istotne jest wsparcie lokalnej społeczności. Kutno jest bardzo ważnym miejscem na mapie naszej firmy. Właśnie tutaj krzyżują się drogi Animexu, rozwijamy biznes oraz wsparcie dla lokalnej społeczności. Wszelkie działania prospołeczne, wsparcie edukacji młodzieży i rozwój są niezwykle ważne. Część uczniów to są dzieci naszych pracowników, jest to jako element naszej wspólnej, Kutnowskiej rodziny. Ogromnie się cieszę, że mogliśmy wesprzeć utworzenie Sali audiowizualnej i wierzymy, że to miejsce przyczyni się do rozwoju talentów – mówi Łukasz Dominiak, Dyrektor ds. Public i Government Relations z firmy Animex.

(Powiat Kutnowski)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: