Nowa sieć pojawi się w Kutnie. Takiego sklepu jeszcze nie było

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem w Kutnie otwarty zostanie pierwszy sklep znanej sieci. W sieci znaleźć można interesującą ofertę pracy.

Mowa o sklepie sieci Action, który według nieoficjalnych informacji, ma znaleźć się w galerii przy Żwirki i Wigury. W sieci pojawiło się ostatnio ogłoszenie dotyczące prace na stanowisku zastępcy kierownika sklepu. O szczegółach można przeczytać tutaj.

- R E K L A M A -

Action to szybko rozwijający się międzynarodowy dyskont z produktami niespożywczymi, w którym zatrudnionych jest już 55 000 pracowników w ponad 1700 sklepach w Holandii, Belgii, Niemczech, Francji, Luksemburgu, Austrii, a teraz również w Polsce.

„Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu Action. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju Action i doświadczeniach naszych klientów” – czytamy na stronie Action.

- R E K L A M A -

Przypomnijmy, wcześniej informowaliśmy między innymi o możliwm otwarciu sklepów Sinay i Tedi w galerii przy Żwirki i Wigury. Ze „sklepowych wieści” warto dodać, że na skrzyżowaniu Szymanowskiego i Oporowskiej powstaje sklep Bodzio, a na Kościuszki w najlepsze trwa budowa Leroy Merlin.

O szczegółach związanych z otwarciem poszczególnych sklepów będziemy informować na bieżąco.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: