Nowe sklepy w kutnowskiej galerii. Podpisano umowy

- R E K L A M A -

Oferta biżuterii i akcesoriów kutnowskiej galerii kusi nowymi perełkami. Podpisane zostały umowy najmu z dwoma wiodącymi markami – YES i Swiss. Sklepy zajmą odpowiednio 40 i 25,5 mkw. i znajdą się w centralnej części pasażu. Luksusowa, modna biżuteria i stylowe zegarki wzbogacą szeroki asortyment dobrze prosperującego centrum handlowego Master Management Group w Kutnie.

”W odpowiedzi na potrzeby klientów, sfinalizowaliśmy umowy najmu z markami YES i SWISS. Biżuteria i dodatki będą doskonałym uzupełnieniem artykułów modowych, które stanowią kluczową kategorię zakupową naszego centrum w Kutnie. Planujemy konsekwentnie poszerzać portfolio marek tu dostępnych, o kolejnych umowach najmu będziemy informować już niebawem” – mówi Wioleta Sobieraj, Leasing Manager w Master Management Group.

- R E K L A M A -

”Zdecydowaliśmy się na otwarcie sklepu w MMG Centers Kutno, ponieważ widzimy jak świetnie rozwija się Kutno. Jest to miasto, które łączy tradycję z innowacją – dokładnie tak jak my. Staramy się ciągle poszukiwać i wdrażać nowoczesne rozwiązania – od projektowania biżuterii po dobór lokalizacji i wyposażenie każdego z naszych salonów. Galeria MMG Centers Kutno idealnie wpisuje się w nasze oczekiwania” – mówi Paweł Korobacz, dyrektor ds. Ekspansji i Organizacji Sieci Detalicznej YES.

YES Biżuteria to polska, rodzinna firma z ponad 30-letnią tradycją, posiadająca sieć niemal 150 salonów jubilerskich w centrach handlowych w całym kraju. W MMG Centers Kutno zajmie lokal o powierzchni 40 mkw. SWISS od 20 lat zajmuje się dystrybucją i sprzedażą zegarków oraz posiada 130 butików w całej Polsce.  W nowym lokalu o powierzchni 25.5 mkw., klienci znajdą zegarki tradycyjne, szwajcarskie, światowe marki fashion, smartwatche oraz egzemplarze na co dzień i na specjalne okazję. Salony marek YES i SWISS znajdują się w centralnej części pasaży, na wprost od głównego wejścia do galerii. Dzięki wyjątkowemu asortymentowi nowych najemców, MMG Centers Kutno zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wyrafinowanych klientów.

- R E K L A M A -

MMG Centers Kutno zostało przejęte przez Master Management Group wraz z portfelem 6 innych formatów handlowych we wrześniu 2017. Obiekt jest regionalnym centrum handlowym o powierzchni 16 100 mkw. Wśród najemców są polskie i zagraniczne sieci handlowe oraz sklepy lokalnych przedsiębiorców. Centrum oferuje 490 naziemnych miejsc parkingowych. W ramach zaangażowania w działania z miastem MMG Centers Kutno uczestniczy w Święcie Róży, Festiwalu Projektów Europejskich oraz jest sponsorem festiwalu piosenek Jeremiego Przybory Stacja Kutno.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: