Nowy singiel Olka Klembalskiego. Dziś premiera teledysku do „Białych statków” (WIDEO)

Dziś w samo południe odbędzie się premiera teledysku do nowego singla znanego w Kutnie Olka Klembalskiego. „Białe statki” to wyjątkowy utwór o miłości.

- R E K L A M A -

Olek Klembalski to 17-letni chłopak, który jest niezależnym artystą. Muzyka towarzyszy mu od najmłodszych lat. Gra na skrzypcach i pianinie oraz kształci się muzycznie w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia im. Karola Kurpińskiego w Kutnie. W dzieciństwie występował w musicalach, ma też za sobą doświadczenie związane z dubbingiem w serialu pod tytułem „Astronauci” (emitowanym przez Nickelodeon). Jest finalistą IV edycji The Voice Kids. Od dwóch lat komponuje muzykę do własnych utworów i pisze do nich teksty. Sprawia mu to ogromną satysfakcję i radość. Olek ma na swoim koncie muzycznym już dwa single – „ulotnie” i „Lipiec”.

24 sierpnia 2023 r. odbyła się premiera jego najnowszego singla „białe statki”. Piosenkę można posłuchać już m.in. na Spotify (link poniżej). W samo południe premiera teledysku.

- R E K L A M A -

Jest to utwór o miłości. Główny bohater nie potrafi mówić o swoich uczuciach otwarcie, ale marzy o wspólnym spędzaniu czasu, nawet podczas czynności, które wydają się być bezsensowne. Jest zmieszany, nie wie, co robić. Nie nastawia się też na konkretne wydarzenia, nie ma co do nich wymagań. Jedyne o czym marzy, to aby być blisko tej osoby i poświęcać jej całą uwagę. Tematem przewodnim piosenki są tytułowe białe statki z papieru, które przypominają beztroskie lata dzieciństwa.

Jeśli chodzi o klimat utworu, jest on idealny na przytulne wieczory. Sam teledysk pokazuje otwartość i opiera się na wizerunku dwóch młodych ludzi na łonie natury, chcąc tym samym osiągnąć lekkość i nadać piosence przestrzeni w sferze uczuć.

- R E K L A M A -

Piosenka powstała przy współpracy z Moniką Wydrzyńską, znaną autorką tekstów dla m.in. Lanberry czy Natalii Zastępy, oraz Kubą Krupskim – producentem i kompozytorem takich utworów jak m.in. „Wracam do siebie” czy „Plan Awaryjny”.

Singiel do nowego utworu Olka powstał dzięki wsparciu Prezydenta Miasta Kutno.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: