Wiadomości KutnoKutnoNowy sklep w Galerii Różanej. Tej marki w Kutnie jeszcze nie było (FOTO)

Nowy sklep w Galerii Różanej. Tej marki w Kutnie jeszcze nie było (FOTO)

Od kilku dni kutnianie mogą zrobić zakupy w nowym sklepie w Galerii Różanej. Sklepu tej marki jeszcze w Kutnie nie było.

- Reklama -

Jak czytamy w mediach społecznościowych „Różanej”, już od 26 listopada klienci mogą cieszyć się modą męską w najlepszym stylu. „Szyk i elegancja w nowoczesnym wydaniu to motyw przewodni kolekcji, które znajdziecie w naszym nowym sklepie” – zachwalają przedstawiciele Różanej.

- Reklama -

Nowym sklepem w galerii przy Kościuszki jest salon Kubenz. To polska marka z wieloletnią tradycją, której kolekcje powstają w oparciu o światowe inspiracje i trendy w modzie.

W kolekcji KUBENZ znajdziemy eleganckie garnitury, casualowe marynarki, modne kurtki, koszule, swetry, spodnie oraz akcesoria takie jak buty paski, krawaty, muchy, poszetki czy spinki. KUBENZ, poprzez szeroką ofertę odzieży wizytowej i casualowej, pozwala zaspokoić najbardziej wymagające męskie gusta.

- Reklama -

(własne/Galeria Różana/Kubenz)

Szał zakupów w Galerii Różanej w Kutnie

Trwa zakupowy szał w Galerii Różanej. Black Friday, sobota i Cyber Monday to czas najlepszych promocji w tym roku! Galeria handlowa przy Kościuszki przygotowała dziś atrakcje zarówno dla małych, jak i dużych.

Więcej o promocjach w Galerii Różanej piszemy tutaj: Szał zakupów w Galerii Różanej. Mnóstwo promocji i atrakcji z okazji Black Week


- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: