PanoramaKutna.plKutnoNowy sklep w galerii S1 na Żwirki i Wigury. To nowa sieć w Kutnie (ZDJĘCIA)

Nowy sklep w galerii S1 na Żwirki i Wigury. To nowa sieć w Kutnie (ZDJĘCIA)

Dziś w galerii S1 przy Żwirki i Wigury nastąpiło otwarcie kolejnego nowego sklepu. Kutnianie będą mogli zrobić zakupy w sieci, której jeszcze w naszym mieście nie było.

Odkąd galerię przy Żwirki i Wigury przejął niemiecki Saller, otwartych zostało już kilka nowych sklepów. Kutnianie mogą wybrać się między innymi do Action, Tediego, Marketu Słoń, Sinsaya czy Rossmana.

Teraz do nowych marek, jakie znajdują się w S1 na Żwirki i Wigury dołącza Kakadu Zoo. To sklep sieci, jakiej jeszcze nie było w naszym mieście, a najbliższy sklep mieścił się do tej pory w łódzkiej Manufakturze.

-

Kakadu Zoo – informacje o nowym sklepie w Kutnie

Od powstania pierwszego sklepu Kakadu do dziś minęło wiele lat, firma powstała w 1999r. W tym czasie stała się liderem rynku zoologicznego. Dziś posiada ponad ponad 50 sklepów stacjonarnych zlokalizowanych w centrach i parkach handlowych oraz sklep internetowy.

-

Od samego początku celem Kakadu było stworzenie profesjonalnej sieci sklepów zoologicznych w całej Polsce. Koncepcja zakładała by były one bardziej atrakcyjne od reszty, z lepszą lokalizacją, przyjaznym miejscem dokonywania zakupów oraz atrakcyjnym partnerem w biznesie, który swoją ofertą i podejściem różni się od reszty rynku.

-

„W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości karmy, których nie można kupić w super czy hipermarkecie. Obok karm, również przysmaki i akcesoria dla psów, kotów, gryzoni, ptaków i innych zwierząt. W sprzedaży mamy także duży wybór zwierząt – tych rzadko spotykanych, jak i bardzo popularnych. Wszystkie zwierzęta oferowane w sklepach zoologicznych Kakadu są pod stałą opieką lekarzy weterynarii” – mówią przedstawiciele Kakadu.
-

Nie przegap: