Nowy utwór Olka Klembalskiego. O czym jest „moje miasto”?

Najnowsza piosenka „moje miasto” Olka Klembalskiego będzie miała swoją premierę 24 maja 2024 r. Artysta w swym utworze śpiewa o pewnej drodze do spełnienia. Porusza temat miasta, jako miejsca, w którym mimo tłumu ludzi i obojętnego lub czasem nawet nieprzychylnego wzroku przechodniów może się rozwijać, czuje się w nim swobodnie.

- R E K L A M A -

Tekst mówi o pewnych planach, lecz tłumaczy zarazem, że należy też cieszyć się chwilą, porzucić harmonogram i nie rozmyślać nad tym, co wydarzy się w przyszłości. Singiel „moje miasto” to pewnego rodzaju opowieść o każdym miejscu, które sprawia, że człowiek bez względu na wszystko, może spełniać marzenia.

Piosenka powstała przy współpracy z Kubą Krupskim i Mimi Wydrzyńską, którzy są autorami m.in. piosenki, z którą Laura Bączkiewicz reprezentowała Polskę na Junior Eurovision Song Contest w 2020 roku. Współpracują oni z takimi artystami jak Lanberry, bryska, Stan Zapalny czy Natalia Zastępa.

- R E K L A M A -

Olek Klembalski to 18-letni chłopak z Kutna, który jest niezależnym artystą. Pasją do muzyki zaraził się od swojego pradziadka, który był organistą w kościele. Kształci się muzycznie w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia im. Karola Kurpińskiego w Kutnie, gra na skrzypach i na fortepianie. W dzieciństwie występował w musicalach, ma też za sobą doświadczenie związane z dubbingiem w serialu pod tytułem „Astronauci” (emitowanym przez Nickelodeon). Jest finalistą IV edycji The Voice Kids – w ścisłym finale zmierzył się z Sarą James i Tatianą Kopalą. Każdą wolną chwilę na tworzenie muzyki. Komponuje i pisze teksty. Olek już teraz na swoim koncie muzycznym ma trzy single – „ulotnie” i „Lipiec” i „białe statki”.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: