O krok od tragedii. Pijany 25-latek rozbił auto na słupie [ZDJĘCIA]

Zarzuty, zakaz prowadzenia pojazdów, wysokie kary finansowe oraz liczne apele niestety nie odstraszają nietrzeźwych kierowców od wsiadania za kierownicę pojazdów. O krok od tragedii był 25—letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego, który doprowadził do zdarzenia drogowego mając prawie dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

- R E K L A M A -

Wczoraj pisaliśmy o groźnym wypadku w miejscowości Zieleniec w gminie Nowe Ostrowy. Teraz policja wydała komunikat dotyczący tego zdarzenia.

Jak informuje mł. asp. Daria Olczyk z KPP Kutno, w środę 25 stycznia 2023 roku 25—letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego będąc pod wpływem alkoholu i nie dostosowując prędkości do warunków panujących na drodze stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewy pas drogi i z impetem uderzył w betonowy słup energetyczny. Uderzenie było tak silne, że pojazd przewrócił się na lewą stronę.

- R E K L A M A -

— Mężczyzna cudem uniknął obrażeń, a swoim zachowaniem stworzył ogromne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Nietrzeźwemu kierowcy mundurowi zatrzymali uprawnienia do prowadzenia pojazdów. Za swój czyn odpowie teraz przed Sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka kara grzywny — mówi mł. asp. Daria Olczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Zobacz zdjęcia z miejsca zdarzenia:

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: