Obwodnica Kutna znów pod wodą! Układają worki z piaskiem [ZDJĘCIA]

Obwodnica Kutna po raz drugi w ostatnich dniach została zalana i jest nieprzejezdna. To efekt kolejnych ulewnych deszczów w naszej okolicy. Na miejscu nad sytuacją próbują zapanować drogowcy i strażacy.

- R E K L A M A -

Służba drogowa od rana układa worki z piaskiem na terenach nad obwodnicą, tworząc swego rodzaju wał przeciwpowodziowy, aby woda nie przedostawała się na jezdnię. Mimo to, woda leje się po ścianach i zalewa jezdnię. Na miejscu działania prowadzą także strażacy, którzy odpompowują wodą.

– Cały czas prowadzimy działania na obwodnicy Kutna i wspomagamy tam drogowców. Obecnie trwa wypompowywanie wody do Ochni – mówi w rozmowie z portalem PanoramaKutna.pl st. kpt. Mariusz Dudkowski, zastępca dowódcy JRG Kutno.

- R E K L A M A -

Obwodnica Kutna na DK60 pomiędzy Grunwaldzką, a Łąkoszynem jest całkowicie zablokowana. Jak długo potrwają utrudnienia? Tego nie wiadomo.

– Droga została zalana w wyniku opadów i jest zablokowana do odwołania – czytamy w krótkim komunikacie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, która odpowiada za stan DK60.

- R E K L A M A -

Przypomnijmy, obwodnica całkowicie zalana była także w niedzielę. Wówczas ekipa Ratownictwa Drogowego BFC pojawiła się tam z pontonem, a nagrania i zdjęcia obiegły całą Polskę.

Zobaczcie zdjęcia z miejsca zdarzenia:


















- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: