reklama
reklama

Od jutra w Kutnie kolejny punkt wymazów na koronawirusa

Od jutra w Kutnie rusza nowy punkt pobrań drive-thru finansowany ze środków NFZ  dla pacjentów z podejrzeniem Sars-Cov-2, którzy posiadają skierowanie od lekarza rodzinnego.

W związku z dużym obciążeniem punktu drive thru przy szpitalu kutnowskim, DERMEX Sp. z o. o. uruchamia od wtorku drugi punkt pobrań w Kutnie.

- R E K L A M A -

Nowy punkt będzie mieścił się przy ulicy Łąkoszynskiej 66 w Kutnie (Wjazd do punktu pobrań jest od ulicy Piwnej 8/5 !!! – wyjeżdżając w ulicę Piwną od strony centrum miasta po około 100 metrach należy skręcić w drugą uliczkę po prawej stronie. Na słupach będą oznaczenia). Od ulicy Łąkoszynskiej będzie wyjazd – wszystko po to, aby nie paraliżować ruchu na drodze publicznej. Nie należy wjeżdżać od ulicy Łąkoszynskiej, gdyż ruch będzie jednokierunkowy.

Punkt będzie czynny w godzinach od 9:00 do 12:00. Nie trzeba się umawiać na badanie, a jedynie przyjechać w powyższych godzinach. Trzeba mieć przy sobie dokument tożsamości oraz numer skierowania na badanie, który otrzymaliście od lekarza rodzinnego.

- R E K L A M A -

Należy pamiętać, że na pobranie przyjeżdżamy samochodem i z niego nie wysiadamy. Materiał pobierany jest od osoby w samochodzie przez otwartą szybę.

Źródło: Centrum Medyczne Dermex

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: