Od jutra zamknięta Łąkoszyńska, będą duże utrudnienia w ruchu

Od jutra przejazd ulicą Łąkoszyńską będzie bardzo utrudniony. Wszystko w związku z pracami prowadzonymi przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.

W związku z prowadzonymi robotami na kanalizacji sanitarnej w dniach od 24.07.2018 r. – 27.07.2018 r. nastąpi wyłączenie z ruchu kołowego ul. Łąkoszyńskiej na odcinku od ul. Bukowej do ul. Wąskiej – informuje PWiK.

- R E K L A M A -

Remont odczują nie tylko kierowcy, ale także pasażerowie MZK.

Jak informuje MZK Kutno, z powodu zamknięcia dla ruchu ul. Łąkoszyńskiej od dnia 24.07.2018r. do odwołania obowiązywać będzie objazd dla linii nr: 1, 4, 9, 11, 33, 34, 35.

- R E K L A M A -

Trasa objazdu dla linii nr 1:

kursy relacji Graniczna – Łąkoszyńska/pętla zostają skrócone do dworca PKP. Kursy do ul. Lotniczej i Strzegocina będą realizowane objazdem od dworca PKP – Rychtelskiego – Troczewskiego – Grunwaldzka – obwodnicą do przystanku Łąkoszyńska/pętla i dalej b/z. Powrót trasą odwrotną.

- R E K L A M A -

Trasa objazdu dla linii nr 4, 9:

Od Batorego/pętla – obwodnicą do przystanku Łąkoszyńska/pętla i dalej b/z. Powrót trasą odwrotną.

Trasa objazdu dla linii nr: 11, 33, 34, 35:

Od Wyszyńskiego – Grunwaldzka – obwodnicą do przystanku Łąkoszyńska/pętla i dalej b/z. Powrót trasą odwrotną. Przystanek Łąkoszyńska/pętla na czas objazdu zastępuje przystanek Łąkoszyńska/bloki.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: