reklama
reklama
reklama
reklama

„Oddali krew dla Niepodległej”. Sukces kolejnej szlachetnej akcji w punkcie krwiodawstwa [ZDJĘCIA]

Ponad 15 litrów krwi zebrano podczas sobotniej akcji „Oddaj krew dla Niepodległej”, która odbyła się w kutnowskim punkcie krwiodawstwa. Przedsięwzięcie cieszyło się dużym zainteresowaniem, a dla krwiodawców przewidziano atrakcyjne nagrody.

- R E K L A M A -

Rejestracja chętnych osób, które zamierzają podzielić się krwią z innymi, ruszyła w punkcie krwiodawstwa przy Placu Piłsudskiego o godzinie 9.00 i trwała do 12.00. Wśród osób, które oddały krew podczas akcji, zostało rozlosowanych 20 biletów do Term Poddębice. Wszyscy krwiodawcy zostali obdarowani atrakcyjnymi upominkami.

– Pomimo niesprzyjającej pogody akcja odniosła duży sukces. Zgłosiło się 38 osób do oddania krwi, a zakwalifikowały się 34 osoby. Łącznie oddano 15,3 l krwi . Wszystkim krwiodawcom składamy serdeczne podziękowania. Ewidentnie widać, że jest potrzeba organizacji akcji w soboty. Cieszy również fakt, że część osób jest stałymi uczestnikami naszych akcji – komentuje Robert Feliniak, który razem z Kutnowskim Klubem HDK PCK jest organizatorem akcji.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: