REKLAMA
środa, 18, maj 2022
REKLAMA

Odśnieżą powiatowe drogi za ponad 600 tys. złotych. Rozstrzygnięto przetarg

poniżej dalsza część artykułu

Starostwo Powiatowe w Kutnie rozstrzygnęło przetarg na zimowe utrzymanie dróg powiatowych w zbliżającym się sezonie zimowym 2021/2022.

Starostwo na zadanie planowało przeznaczy 675 600,00 złotych. Do przetargu przystąpiły dwa podmioty: Firma Transportowo-Handlowa „WOTEX” z Micina (620 700,00 zł) oraz Przedsiębiorstwo Robót Drogowych sp. z o.o. z Kutna (669 800,00 zł).

poniżej dalsza część artykułu

Ostatecznie, za to, jak zimą będą wyglądały drogi w powiecie kutnowskim, odpowiadać ma Firma Transportowo-Handlowa „WOTEX” z Micina w gminie Krzyżanów.

Oferta firmy przedstawia najkorzystniejszy bilans punktów przyznanych w oparciu o kryteria: Cena, Odległość bazy Wykonawcy od Centrum Koordynacji Zamawiającego, Termin płatności faktury – uzyskała największą łączną liczbę punktów. Wykonawca nie podlega wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia a jego oferta nie podlega odrzuceniu. Cena najkorzystniejszej oferty nie przekracza kwoty, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia – czytamy w uzasadnieniu wyboru oferty.

poniżej dalsza część artykułu

Jak informuje Dariusz Jabłoński, sekretarz powiatu, podpisanie umowy przewidziane jest na drugą połowę tego tygodnia.

reklama

Warto przeczytać:

reklama