reklama
reklama

Odwołane imprezy w KDK, kinie i CTMiT. Można odzyskać pieniądze za kupione bilety

W związku z zamknięciem Kutnowskiego Domu Kultury, Kina KDK oraz Centrum Teatru Muzyki i Tańca informujemy o możliwości zwrotu biletów na odwołane wydarzenia organizowane w marcu przez Kutnowski Dom Kultury.

- R E K L A M A -

Bilety zakupione w kasie będzie można zwrócić na podstawie ważnego biletu w kasie Kutnowskiego Domu Kultury po wznowieniu działalności o czym poinformujemy na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

W przypadku biletów zakupionych on-line wkrótce nastąpi automatyczny zwrot na konto, z którego zostały opłacone (T-PAY).

- R E K L A M A -

Jednocześnie informujemy, że stand-up Piotr ZOLA Szulowski, pierwotnie 19 marca został przełożony na 20 sierpnia. Bilety zachowują ważność, info o ewentualnych zwrotach biletów wkrótce poda hype-art management.

Natomiast spektakl Skąpiec Kutnowskiego Teatru Amatorskiego im. Aleksandra Fredry został przełożony z 22 marca na 24 września na godzinę 18.00. Bilety na to wydarzenie również zachowują ważność. Zwroty biletów (kupionych w kasie i on-line) na to wydarzenie będą możliwe po wznowieniu działalności KDK.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: