Odwołany konkurs na nowego dyrektora MOSiR-u. Mamy komentarz UM Kutno

Prezydent Kutna odstąpił od wyłonienia kandydata na stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kutnie. Jaki jest powód?

- R E K L A M A -

Jak czytamy w Biuletynie Informacji Publicznej UM Kutno, prezydent Miasta Kutno odstąpił od wyłonienia kandydata na stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kutnie.

W związku z powyższym, dokumenty aplikacyjne, które wpłynęły na w/w nabór można odebrać w pokoju 233 w Urzędzie Miasta Kutno w terminie od 22 stycznia 2024 roku do dnia 31 stycznia 2024 roku. Dokumenty nieodebrane w w/w terminie zostaną niezwłocznie zniszczone.

- R E K L A M A -

O komentarz do sprawy poprosiliśmy w Urzędzie Miasta Kutno.

― W związku z zbliżającymi się wyborami samorządowymi Prezydent Zbigniew Burzyński podjął decyzję o odstąpieniu od wyłonienia kandydata na stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kutnie , pozostawiając podjęcie tej decyzji nowo wybranemu Prezydentowi Miasta Kutna. Do czasu wyłonienia w drodze konkursu nowego szefa MOSiR-u obowiązki dyrektora pełnić będzie jeden z obecnych zastępców dyrektora MOSiR ― mówi Joanna Brylska, kierownik biura prasowego UM Kutno.

Przypomnijmy, dotychczasowy dyrektor MOSiR Paweł Ślęzak przechodzi na emeryturę.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: