Około godziny 20 do Kutna wjadą kolarze. Trwają przygotowania do Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (ZDJĘCIA)

W najlepsze trwają przygotowania do finiszu dzisiejszego etapu 34. Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków w Kutnie. Kolarze w naszym mieście pojawią się około godziny 20.

- R E K L A M A -

Od godziny 14 w ścisłym centrum Kutna występują utrudnienia w ruchu. Ma to związek między innymi z rozstawieniem mety oraz zabezpieczeniem trasy przejazdu kolarzy (więcej szczegółów TUTAJ). Na Placu Wolności powstała specjalna strefa sportowa, jest również namiot Urzędu Miasta Kutno. Nad bezpieczeństwem czuwać będą policjanci, strażnicy miejscy oraz wolontariusze.

Około godziny 20. uczestnicy 34. Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków mają wjechać do miasta Kutna ulicą Łąkoszyńską, poprzez skrzyżowanie ze światłami z ulicą Sklęczkowską i z drogą nr 92.

- R E K L A M A -

Następnie peleton wjedzie na drogę nr 60 i dalej w kierunku do Centrum, zjeżdżając z drogi nr 60 główną drogą z ul. Bitwy pod Kutnem w ulicę Łąkoszyńską. Z kolei główną drogą mijając po lewej ulice Leśmiana i Rychtelskiego, aż do ulicy Troczewskiego.

Następnie peleton wjedzie w aleje ZHP na nitkę pod prąd i dalej w ulicę Jana Pawła II (nadal pod prąd) mijając skrzyżowanie z ul. Wyszyńskiego. Ostatecznie kolarze dojadą do mety etapu zlokalizowanej na ulicy Jana Pawła II obok boiska Szkoły Katolickiej.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: