Ola uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu! Potrzebuje kosztownej rehabilitacji


5 grudnia 2022 r. Ola uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Złamała kręgosłup i uszkodziła rdzeń kręgowy w odcinku piersiowym. Dziewczyna jest już po jednej operacji, ale czekają ją kolejne. Trwa zbiórka rodziny Oli na rehabilitację.

- R E K L A M A -

Życie Oli przewróciło się do góry nogami pod koniec zeszłego roku. Wypadek samochodowy zabrał jej sprawność. Ola jednak się nie poddaje i dalej walczy o zdrowie. Przeszła już operację, jednak teraz czeka ją kosztowna rehabilitacja.

– Ola jest już po operacjach kręgosłupa i dzięki Waszej pomocy rozpoczęła turnus rehabilitacyjny w Polskim Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM w Krakowie. Nie odzyskała jeszcze czucia w nogach, ale dzielnie z dużym zaangażowaniem i nadzieją ćwiczy pod okiem fizjoterapeutów – pisze Natalia, siostra Oli, na stronie zbiórki.

- R E K L A M A -

Kręgosłup Oli został złamany, a rdzeń kręgowy uszkodzony w odcinku piersiowym. Przeszła jedną operację kręgosłupa, podczas której nie udało się go w pełni ustabilizować. Podczas kolejnej udało się jednak zwiększyć stabilizację i usztywnienie kręgosłupa. Ponadto rdzeń kręgowy uległ uszkodzeniu. Fakt ten sprawił, że od pasa w dół ma niedowład nóg i nie może chodzić. 

Olę czeka długotrwała i kosztowna rehabilitacja, dlatego rodzina postanowiła uruchomić zbiórkę. Dziewczyna rozpoczęła już turnus rehabilitacyjny w Krakowie, jednak nie odzyskała jeszcze czucia w nogach. Mimo to nie poddaje się i dzielnie, z dużym zaangażowaniem i nadzieją, ćwiczy pod okiem fizjoterapeutów. Jednak do odzyskania sprawności jest przed nią jeszcze długa droga.

- R E K L A M A -

Ola ma przy sobie rodzinę i bliskich, jednak teraz potrzebuje również pomocy obcych ludzi. Jeśli chcesz, możesz wesprzeć Olę, wpłacając pieniądze bezpośrednio na zbiórkę na portalu Pomagam.pl

Linki do zbiórki: https://pomagam.pl/f33apt

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w trudnych chwilach, realizację projektów społecznych i kulturalnych. Od grudnia 2021 roku przy portalu działa Fundacja Pomagam.pl.  

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: