reklama
reklama

Olek Klembalski po raz kolejny zachwycił na scenie (ZDJĘCIA/WIDEO)

Na koniec sobotniego bloku koncertowego w ramach 47. Święta Róży wystąpił zespół Enej. Tuż przed gwiazdą wieczoru na scenie pojawił się Olek Klembalski, który po raz drugi w ostatnich dniach zachwycił kutnowską publiczność.

Olek Klembalski niedawno zachwycał całą Polskę w muzycznym programie „The Voice Kids”, a teraz zachwyca kutnowską publiczność. W sobotę „supportował” zespół Enej i skradł serca kutnian i kutnianek. Młody artysta wykonał utwór „Nieznajomy” Dawida Podsiadło, a także „This World” Selah Sue.

- R E K L A M A -

Przypomnijmy, Olek Klembalskiego wystąpił także podczas otwarcia 47. Święta Róży w Kutnie i podziękował mieszkańcom Kutna za wsparcie w związku z udziałem w muzycznym show.

Chciałbym skorzystać z okazji, że mogę tu dzisiaj zaśpiewać i chciałbym podziękować wam wszystkim za wsparcie, które okazaliście mi podczas trwania programu [The Voice Kids – przyp.red], jestem wam bardzo wdzięczny. Chciałbym podziękować Kutnowskiemu Domowi Kultury z panem Radkiem Rojewskim na czele, mojej ukochanej Szkole Podstawowej nr 9 w Kutnie pod kierownictwem pani Małgorzaty Margulskiej-Haczyk, a w szczególności pani Katarzynie Karolak-Rojewskiej, pod której skrzydłami rozwijam się od najmłodszych lat i myślę, że to dzięki niej jestem tu, gdzie teraz jestem, jedną z wielu osób dzięki którym jestem teraz tu – mówił ze sceny podczas otwarcia Święta Róży Olek Klembalski.

- R E K L A M A -


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: