reklama
reklama

Olek Klembalski spełnia swoje marzenia. Za kilka godzin premiera jego debiutanckiego singla!

"Ulotnie" to tytuł singla Olka Klembalskiego, który premierę będzie miał już za kilka godzin. Kutnowski talent znany między innymi ze świetnych występów w show "The Voice Kids" opowiada o tej wyjątkowej chwili.

Premiera utworu „Ulotnie” odbędzie się 24.03.2022 w (czwartek) o godz. 00:00 we wszystkich serwisach streamingowych, a teledysk będzie dostępny od godz. 17.00 na YouTube.

- R E K L A M A -

Olek Klembalski o swoim singlu:

Nazywam się Olek Klembalski. Mam 16 lat. Muzyka towarzyszy mi od najmłodszych lat. Gram na skrzypcach i pianinie oraz kształcę się muzycznie w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia im. Karola Kurpińskiego w Kutnie. W dzieciństwie występowałem w musicalach, mam też za sobą doświadczenie związane z dubbingiem w serialu pod tytułem „Astronauci”. Jestem finalistą IV edycji The Voice Kids oraz laureatem wielu konkursów i festiwali międzynarodowych i ogólnopolskich. Od jakiegoś czasu komponuję muzykę do własnych utworów. Sprawia mi to ogromną satysfakcję i radość. W marcu światło dzienne ujrzy mój debiutancki singiel “ulotnie”. Mam w planach tworzyć bardzo dużo muzyki, wydawać piosenki oraz częściej występować publicznie.

- R E K L A M A -

Wydanie własnej piosenki od zawsze było moim marzeniem i choć zajęło to trochę czasu bardzo się cieszę, że właśnie singlem “ulotnie” mogę zadebiutować na polskim rynku muzycznym w wieku 16 lat!

Komponować próbowałem już jakiś czas temu, powstawały pewne melodie, pewien wstęp – wtedy nie wiedziałem, że kiedyś usłyszę go w moim pierwszym singlu! Ponieważ wszystko wziąłem we własne ręce potrzebowałem wsparcia w pisaniu i produkcji piosenki. Wtedy z pomocą przyszła moja dobra koleżanka Maya Wasserman, z którą napisałem muzykę i która zrobiła aranżację i wyprodukowała utwór. Gdyby nie ona, nie wiem, czy mógłbym teraz mówić o jakiejkolwiek piosence.

- R E K L A M A -

Tekst specjalnie dla mnie napisała Aleksandra Potrykus, opowiedziałem jej o swoich planach, przeprowadziliśmy wiele rozmów, tak aby wszystko co chciałem przekazać znalazło się w piosence. Opowiada ona o ulotnych chwilach, momentach, które chcemy, aby trwały wiecznie. Niestety upływający czas nam na to nie pozwala. Chcemy zachować wspomnienia i zawarte znajomości jak najdłużej w naszej pamięci, ponieważ często mimo pojawiających się sporów, pamiętamy wspólnie przeżyte chwile. Myślę, że ten tekst ma bardzo uniwersalny charakter, taki, z którym odbiorcy mogą się utożsamiać.

Jeśli chodzi o sam singiel, utrzymany jest on w dość poważnej stylistyce, chciałem, żeby był on zgodny ze mną i moim gustem muzycznym. Lubię taką podniosłą, a zarazem spokojną muzykę. Słychać w niej wiele instrumentów, a motyw przewodni to pianino i skrzypce. Nie chcę się ograniczać do jednego stylu muzycznego, a przy następnych utworach na pewno spróbuję czegoś innego. Jedno jest pewne, w każdy z nich włożę włożę całe swoje serce.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: