reklama
reklama

Olek Klembalski w finale The Voice Kids. Trwa głosowanie – wyślij SMS-a

Już w najbliższy weekend odbędzie się wielki finał muzycznego show The Voice Kids, w którym wystąpi Aleksander Klembalski z Kutna!

O tym, który z trójki finalistów wygra tegoroczną edycję, zadecydują widzowie. Głosować można już teraz: OLEK wyślij SMS 2 pod 7350 (koszt SMS: 3,69 zł z VAT, organizator głosowania: TVP S.A.)

- R E K L A M A -

Przypomnijmy, w sobotę Olek Klembalski w finałowym odcinku The Voice Kids nie tylko zaśpiewał, ale także zagrał na skrzypcach i mogliśmy wysłuchać wyjątkowe wykonanie utworu Sama Smitha „Writing on the Wall” ze słynnego filmu o Jamesie Bondzie.

Mnie zamurowało, zbieram ząbki do tej pory. To co zaprezentowałeś na scenie, to było coś niesamowitego! Zaśpiewałeś ten utwór o wiele bardziej emocjonalnie niż sam Sam Smith – komplementowała występ Olka Cleo.

- R E K L A M A -

Twoja gra na skrzypcach… Ty jesteś muzyką, muzyka jest Tobą. Jesteś Ty, to co przedstawiasz i nasze zęby na podłodze – mówili z kolei Baron i Tomson.

Ty jesteś sprytny, wiesz? Dlatego, że obrałeś sobie w tym programie ścieżkę, która większość omija szerokim łukiem. Na przesłuchaniach i Jestem bardzo dumny, że jesteś w mojej drużynie – zachwycał się Dawid Kwiatkowski.

- R E K L A M A -

Kim jest Olek Klembalski?

Olek ma 14 lat i jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie. Jego przygoda z muzyką zaczęła się, gdy miał 4 lata. Od najmłodszych lat śpiewa w Młodzieżowym Domu Kultury w Kutnie. Na swoim koncie ma wiele nagród i wyróżnień – zarówno tych lokalnych, jak i ogólnopolskich.

Jest artystyczną duszą. Uwielbia jeździć konno, malować obrazy na płótnie oraz szkicować. Ulubionym sportem Olka jest narciarstwo. Uczęszcza do II klasy II stopnia Państwowej Szkoły Muzycznej im. K. Kurpińskiego w Kutnie, gdzie uczy się gry na skrzypcach i na pianinie. W przyszłości chciałby zostać śpiewającym prawnikiem.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: