reklama
reklama

Ośmiu zawodników blisko KS-u Kutno. Poznaliśmy ich nazwiska

Transferowa karuzela w KS-ie Sand-Bus Kutno rozkręciła się na dobre. Aż ośmiu nowych zawodników jest bliskich parafowania umów z kutnowskim klubem.

- R E K L A M A -

Wczoraj informowaliśmy o Mariuszu Zasadzie (40 występów w Ekstraklasie, a także udział w eliminacjach do Ligi Europejskiej), a wcześniej – jeszcze w grudniu – podaliśmy informacje o powrocie do Kutna Gracjana Sobczaka.

Teraz grono powiększyło się o kolejne nazwiska. Z drużyną Dominika Tomczaka trenuje łącznie aż ośmiu zawodników. Co ciekawe, dla czterech z nich będą to powroty na Kościuszki 26.

- R E K L A M A -

Są to: Gracjan Sobczak (GKS Baruchowo), Bartosz Placek (Laktoza Łyszkowice), Łukasz Dynel (Ner Poddębice), Mariusz Zasada (Ner Poddębice), Kamil Bartos (Ner Poddębice), Piotr Gawlik (Pelikan Łowicz), Roman Periżok (Pelikan Łowicz), Michał Świdrowski (Pelikan Łowicz)

Mogę potwierdzić, że prowadzimy zaawansowane rozmowy z ośmioma piłkarzami. Wszyscy są bardzo blisko, aby zostać naszymi zawodnikami i załatwiamy ostatnie formalności – powiedział Panoramie Dominik Tomczak, trener trzeciej drużyny IV ligi łódzkiej.

O ruchach transferowych KS-u Kutno będziemy informować na bieżąco.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: