Ostatni „Kinematograf dla Malucha” przed wakacyjną przerwą. Bajkowe podróże w CTMiT (ZDJĘCIA)

Za nami ostatni „Kinematograf dla Malucha” przed wakacyjną przerwą. Dziś motywem przewodnim były podróże, wakacje i wycieczki.

- R E K L A M A -

Mami Fatale wraz z Psiną i Prosięciem wyruszają w podróż do słonecznej Italii. Ryjówka Florka spędza lato na piaszczystej plaży wraz z przyjaciółką – myszką Józefiną i jej rodzinką. Przedszkolaki wybierają się na piknik do lasu. Tata i Miś udają się na spływ kajakowy – to historie z dzisiejszego „Kinematografa dla malucha”.

Najnowszy zestaw, pt. „Podróżowanie” skupia się na czerpaniu przyjemności podczas wspólnych wycieczek w nowe miejsca. To opowieści o przeżywaniu przygód z bliskimi i byciu otwartym na poznawanie nowych miejsc. Podczas pokazów zaprezentowane zostaną wybrane odcinki seriali „Pamiętnik Florki”, „Mami Fatale”, „Przytul mnie”, „Przedszkolaki”.

- R E K L A M A -

– To ostatnie bajkowe spotkanie w CTMiT przed wakacyjną przerwą – z nowymi przygodami wracamy w październiku! – mówi Olga Stanisławska z Kutnowskiego Domu Kultury.

Filmowy zestaw zagości w Kinematografie dla Malucha, by przez wartościowe i atrakcyjne wizualnie polskie animacje zachęcać maluchy do poznawania świata. Pomysłodawcą inicjatywy #bajkizpolski jest MOMAKIN – polski dystrybutor filmów, któremu zależy na budowaniu świadomości, że w Polsce powstają wartościowe animacje, tak ważne w rozwijaniu dziecięcego świata wyobraźni.

- R E K L A M A -

Po seansie filmowym, najmłodsi uczestnicy dzisiejszego wydarzenia wzięli udział w warsztatach plastycznych. Motywem przewodnim były… okulary przeciwsłoneczne i wakacyjne podróże.

Zdjęcia: Łukasz Stasiak / Kutnowski Dom Kultury


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: