reklama
reklama

Ostatnia konferencja prasowa prezydenta Zbigniewa Burzyńskiego – ZDJĘCIA

Dziś w gmachu Urzędu Miasta Kutno odbyła się ostatnia konferencja prasowa z udziałem ustępującego prezydenta Kutna Zbigniewa Burzyńskiego. Spotkanie było poświęcone bieżącym sprawom i inwestycjom w naszym mieście.

- R E K L A M A -

Z dziennikarzami spotkali się prezydent Kutna Zbigniew Burzyński oraz jego zastępcy Jacek Boczkaja i Zbigniew Wdowiak. Konferencję poprowadziła Joanna Brylska, kierownik biura prasowego UM Kutno.

Wśród tematów poruszonych na konferencji były między innymi finanse miasta, realizacja budżetu w pierwszym kwartale 2024, realizacje inwestycji miejskich, Kutnowska Karta Mieszkańca czy zbliżająca się wielkimi krokami Kutnowska Majówka. O szczegółach niektórych przedsięwzięć poinformujemy już niebawem.

- R E K L A M A -

– Dawno nie widzieliśmy na takim spotkaniu poświęconym bieżącym sprawom miasta. Właściwie jest to dla mnie ostatnia taka konferencja, gdy jestem na stanowisku prezydenta Kutna – rozpoczął Zbigniew Burzyński, włodarz Miasta Róż w latach 2002-2024.

Podczas konferencji głos zabrali także zastępcy obecnego prezydenta Kutna, Jacek Boczkaja – który omówił między innymi realizację inwestycji i przedstawił plany inwestycyjne na najbliższy czas – oraz Zbigniew Wdowiak ― który mówił m.in. o Kutnowskim Budżecie Obywatelskim i Kutnowskiej Karcie Mieszkańca.

- R E K L A M A -

Po oficjalnej części konferencji, prezydent Zbigniew Burzyński, podziękował za wieloletnią współpracę kutnowskim mediom, w tym Panoramie Kutnie.

Przypomnijmy, 7 maja 2024 prezydent elekt Mariusz Sikora złoży ślubowanie i oficjalnie zostanie włodarzem Miasta Róż.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: