PanoramaKutna.plSportOstrovia lepsza w derbach, rezerwy KS-u wracają na tarczy

Ostrovia lepsza w derbach, rezerwy KS-u wracają na tarczy

Ostrovia górą w piłkarskich derbach powiatu kutnowskiego. Piłkarze z Ostrów pokonali dziś 2-0 na własnym obiekcie rezerwy KS-u Kutno.

-

W pierwszej połowie optyczną przewagę mieli kutnianie, którzy stworzyli sobie kilka dogodnych okazji do objęcia prowadzenia. Podopiecznym Jacka Walczaka brakowało jednak skuteczności lub dobrymi interwencjami popisywał się golkiper Ostrovii. Gospodarze ograniczali się do kontrataków i taka taktyka przyniosła efekty w 41. minucie, gdy po błędzie kutnowskiej defensywy Ostrovia objęła prowadzenie 1-0.

Bramka do szatni źle na nas wpłynęła i w drugiej połowie byliśmy praktycznie bezradni w ofensywie. Nie potrafiliśmy stworzyć sobie sytuacji, a dodatkowo Ostrovia przeprowadziła drugą zabójczą kontrę i straciliśmy drugą bramkę – komentuje Jacek Walczak, trener KS II Kutno.

Po szóstej kolejce rezerwy KS-u mają na swoim koncie 12 punktów, co daje im 4. pozycję. Liderem jest Victoria Rąbień, która ma obecnie 16 punktów (dzisiejszy mecz Victoria – Iskra Głowno został przerwany po I połowie przy stanie 5-0 – drużyna gości zrezygnowała z dalszej gry i zapewne zakończy się walkowerem). Ostrovia dzięki zwycięstwu przeskoczyła KS w tabeli i jest na najniższym stopniu podium.

-

Ostrovia Ostrowy 2-0 KS II Kutno

-

KS II Kutno: Zasadziński – Domański, Sobczak, Tomczak, Wójcik, Kapruziak, Wietrzyk, Andrzejczak, Krzymieniewski, Dębowski, Zagajewski; zagrali też: Błażejczyk, Jabłoński, Kowalski, Klimczak;

-

Nie przegap: