Oświadczenie Martyny Stasiak ws. zakończenia pracy z posłanką Agnieszką Hanajczyk

Martyna Stasiak wydała dziś oświadczenie w związku z zakończeniem współpracy z posłanką Agnieszką Hanajczyk. Poniżej publikujemy jego pełną treść.

Oświadczenie Martyny Stasiak:

Z końcem kwietnia KOŃCZĘ PRACĘ z Panią Poseł Agnieszką HANAJCZYK i jej biurem poselskim. Dziękuje za to, co mogłyśmy zrobić wspólnie i za to, jak wiele się od Ciebie Agnieszko nauczyłam.

- R E K L A M A -

Znacie mnie Państwo z dyżurów, mediów społecznościowych, interwencji, zapytań, zbiórek charytatywnych i protestów odnośnie praw kobiet. U Pani Poseł Agnieszki Hanajczyk tak jak wcześniej wspominałam odpowiadałam również za media społecznościowe. W ciągu tych dwóch lat współpracy, z około 4 000 obserwujących na fanpage’u Pani Poseł, udało się uzyskać 17 000 obserwujących i milionowe zasięgi. Bardzo się cieszę, że tak licznie obserwowaliście profil i śledziliście działania Pani Poseł i jej biura poselskiego.

Bardzo serdecznie dziękuje za 2 lata współpracy. Był to dla mnie wyjątkowy okres. Praca w biurze, możliwość prowadzenia mediów społecznościowych.

- R E K L A M A -

Dziękuje Agnieszko za to, co mogłam się od Ciebie nauczyć, życzę Ci wielu kolejnych sukcesów i efektów.

PYTACIE PAŃSTWO CO DALEJ. Informuję, że rozpoczynam współpracę z senatorem Krzysztofem KWIATKOWSKIM i jego biurem.

- R E K L A M A -

Cieszę się na nowe wyzwania i doświadczenia zawodowe, które mnie czekają, mogąc współpracować z tak doświadczonym parlamentarzystą i urzędnikiem państwowym.

Trzymajcie za mnie kciuki w nowych wyzwaniach zawodowych!

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: