reklama

Oświadczenie Młodych Demokratów ws. absolutorium. „W pełni popieramy działania prezydenta Kutna”

Zarząd Młodych Demokratów z Kutna, wydał oświadczenie w sprawie absolutorium udzielonego prezydentowi Kutna Zbigniewowi Burzyńskiemu. – Nie rozumiemy dlaczego radni z ramienia PiS-u zagłosowali przeciw udzieleniu absolutorium – mówią działacze związani z Koalicją Obywatelską.

- R E K L A M A -

Działacze Młodych Demokratów związanych z Koalicją Obywatelską popierają działania prezydenta Kutna i składają mu gratulacje. Jednocześnie nie zgadzają się ze stanowiskiem klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości – PiS zagłosował na „nie” ws. absolutorium.

Chcemy pogratulować Panu Prezydentowi Miasta Kutno za uzyskanie absolutorium głosami demokratycznej większości rady miasta Kutno , jednocześnie patrząc na działania radych PiS tak na prawdę zastanawiamy się czy stoją oni za mieszkańcami miasta czy dbają o interesy swoje oraz swojej partii – komentuje Eryk Owsiany, sekretarz Młodych Demokratów z Kutna.

- R E K L A M A -

Oświadczenie Młodych Demokratów:

Ostatnio zostało udzielone absolutorium Prezydentowi miasta Kutno, Zbigniewowi Burzyńskiemu. Jako Stowarzyszenie Młodzi Demokraci koło Kutno w pełni popieramy działania Prezydenta naszego miasta , jak i Rady Miasta. Budżet został zrealizowany w znakomity sposób i w zdecydowanej większości, w związku z czym nie ma co do działań budżetowych większych zastrzeżeń.

- R E K L A M A -

Dane w jasny sposób pokazują odpowiedzialną i konsekwentną realizacje działań budżetowych. Nie rozumiemy dlaczego radni z ramienia PiS-u zagłosowali przeciw udzieleniu absolutorium. Według nich działania zostały wykonane w mniej więcej w połowie. Sugerujemy zapoznanie się z danymi, które mówią zdecydowanie co innego.

Jedyne straty finansowe poniesione przez samorząd wynikają z nieodpowiedniej formy działania władzy centralnej, która przenosi swoje wydatki na samorządy. Uważamy, jako cały zarząd, że to tym właśnie powinni zająć się radni partii rządzącej, którzy na pewno poprzez swoje koneksje mogliby zasugerować swoim posłom zaprzestanie obciążania samorządów.”

Zarząd Młodych Demokratów Koło Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: