reklama

Julia Zych nową Królową Róż! [FOTO]

Julia Zych została Królowa Róż 2023. Dziś odbył się casting, a o wynikach w mediach społecznościowych poinformował KDK.

- R E K L A M A -

Jak informuje Kutnowski Dom Kultury, w tym roku zgłosiło się 16 kandydatek, z czego 15 zostało zakwalifikowanych, a ostatecznie do castingu przystąpiło 13 kobiet. „2 Pauliny, Paula, Sandra, Weronika, Zuzanna, Edyta, Anna, Julia, Julita, Ewa, Aleksandra, Patrycja… Rozpoczęliśmy Grę o Tron!” – informował KDK w mediach społecznościowych.

„Zawsze jest ciężko wybrać, bo to wielka odpowiedzialność. Mam nadzieję, że się nie pomylimy. Musimy zdecydować, która z dziewczyn, mimo że widzieliśmy je tylko przez parę minut, da radę przez rok z tymi wszystkimi obowiązkami i przywilejami Królowej Róż” – mówiła przed ogłoszeniem wyników Weronika Lenarczyk, zastępca dyrektora Kutnowskiego Domu Kultury, jedna z jurorek.

- R E K L A M A -

Ostatecznie serca jury skradła Julia Zych. To dwudziestodwulatka, pełna chęci do życia sportsmenka, studentka drugiego roku kosmetologii w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Julia aktualnie nie mieszka w Kutnie, ale jak podkreśla, planuje powrót do Miasta Róż i wiąże swoją przyszłość z naszym miastem.

„Jestem bardzo szczęśliwa. Od rana złapałam troszeczkę stresu, ale później spędziłam miło czas z uczestniczkami castingu, a teraz będę świętować” – mówiła Julia po ogłoszeniu wyników tegorocznego castingu na Królową Róż.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: