Otwarcie nowej siłowni w „Kasprowiczu”. Będą ćwiczyć na nowoczesnym sprzęcie [FOTO]

27 kwietnia 2023r. w II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kasprowicza w Kutnie, w obecności Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Łodzi z siedzibą w Kutnie – Iwony Kacy oraz Dyrekcji Szkoły, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi miało miejsce otwarcie nowej siłowni. W uroczystości uczestniczyli również uczniowie szkoły, którzy będą jej głównymi użytkownikami.

- R E K L A M A -

Szkolna siłownia powstała dzięki dofinansowaniu z budżetu Starostwa Powiatowego w Kutnie będącego organem prowadzącym szkołę. Łączna wartość zakupionego sprzętu to 10 600 zł. Wyposażenie siłowni stanowi atlas, czyli urządzenie do treningu siłowo – wytrzymałościowego, dwa rowery stacjonarne, bieżnia elektryczna oraz wioślarz, czyli symulator wiosłowania.

W nowo otwartej sali młodzież szkolna będzie mogła ćwiczyć na nowoczesnym sprzęcie, pozwalającym na uzyskiwanie maksymalnych wyników i osiągnięć w uprawianej dyscyplinie sportu. Będzie to również możliwość urozmaicenia zajęć z wychowania fizycznego jak i dodatkowy atut placówki.

(II LO im. J. Kasprowicza w Kutnie)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: