„Pachnący złodziej” w rękach policji. Ukradł perfumy za ponad 1000 złotych

Kutnowscy kryminalni zatrzymali 34-latka, który dokonał kradzieży w drogerii myśląc, że ujdzie mu to na sucho. Łupem mężczyzny padły perfumy znanych marek na kwotę ponad 1000 złotych. Zdradziły go sposób zachowania i ubiór.

- R E K L A M A -

Jak informuje kutnowska policja, zarzuty kradzieży flakonów perfum znanych marek na kwotę ponad 1000 złotych usłyszał 34-letni mężczyzna, który 26 kwietnia 2023 roku postanowił odwiedzić jedną z drogerii w Kutnie. Zainteresował się alejką z perfumami.

— Po kilku minutach pobytu na terenie sklepu postanowił go opuścić nie płacąc za towar. Przekonany był, że udało mu się oszukać sprzedawczynie, do momentu zatrzymania go przez kutnowskich kryminalnych. Funkcjonariusze znaleźli przy nim 4 butelki markowych perfum o łącznej wartości ponad 1000 złotych. Mężczyzna przyznał się do kradzieży, został zatrzymany i przewieziony do komendy, gdzie usłyszał zarzuty — mówi mł. asp. Daria Olczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

- R E K L A M A -

Teraz mężczyźnie nie pozostaje nic innego jak wytłumaczenie się przed sądem za swoje zachowanie. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(Komenda Powiatowa Policji w Kutnie)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: