Pałac Saski najpiękniejszym zabytkiem w Polsce? Prestiżowa nominacja – trwa głosowanie

Pałac Saski w Kutnie zakwalifikował się do finału i będzie rywalizował o główną nagrodę Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku”.

- R E K L A M A -

Inwestycja miejska zgłoszona jest w kategorii „obiekty zabytkowe”, gdzie oceniana jest szczególna dbałość o architekturę i wysoka jakość wykonawstwa robót budowlanych i konserwatorskich. O rozstrzygnięciach konkursu dowiemy się we wrześniu br. podczas gali wręczenia nagród na Zamku Królewskim w Warszawie.

– Nasza inwestycja ma również szansę na zwycięstwo w plebiscycie internetowym tego konkursu na najpopularniejszą budowę i modernizację w Polsce. Przez najbliższy miesiąc do 12 maja gorąco zachęcamy mieszkańców Kutna i nie tylko, do oddawania głosów na Pałac Saski w Kutnie, unikalny w skali kraju obiekt zabytkowy. Link do bezpośredniego głosowania: https://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/edition/3413/object/3700/rewaloryzacja-zespolu-palacu-saskiego-w-kutnie. Głosować można raz na dobę, do czego serdecznie namawiamy – informuje Joanna Brylska, kierownik biura prasowego urzędu miasta.

- R E K L A M A -

Miasto Kutno już raz było zwycięzcą glosowania internetowego w tym konkursie. Dzięki zaangażowaniu mieszkańców Kutno zajęło 1. miejsce w plebiscycie „Modernizacja Roku 2012” w kategorii „najciekawsze wnętrza” za przebudowę Centrum Teatru Muzyki i Tańca.

https://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/edition/3413/object/3700/rewaloryzacja-zespolu-palacu-saskiego-w-kutnie

Źródło: UM Kutno

Zdjęcie Pałacu Saskiego
Zdjęcie Pałacu Saskiego

Zdjęcie Pałacu Saskiego
Zdjęcie Pałacu Saskiego

Zdjęcie Pałacu Saskiego
Zdjęcie Pałacu Saskiego
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: