Wiadomości KutnoKutno"Pandemia nie pokona Kutnowskich Dni Seniora" – co przygotowały władze miasta?

„Pandemia nie pokona Kutnowskich Dni Seniora” – co przygotowały władze miasta?

W czwartek ruszają Kutnowskie Dni Seniora. W związku z trwającą pandemią koronawirusa impreza różnić będzie się od zeszłorocznych edycji – co przygotowali organizatorzy?

– Ze względu na pandemię koronawirusa Kutnowskie Dni Seniora odbędą się w innej formule niż poprzednie edycje – zapowiada Zbigniew Burzyński, prezydent Kutna.

- Reklama -

Jak mówi, najważniejszą kwestią w dzisiejszych czasach jest zachowanie zdrowia. Aby nie narażać seniorów na niebezpieczeństwo wynikające z pandemii postanowiono zrezygnować z bezpośrednich spotkań a więc koncertów i wieczorków.

- Reklama -

– W tegorocznej edycji 2020 chcemy zaproponować Państwu bezpieczne formy uczestnictwa. W ciągu kolejnych dni będzie czekać na Państwa wiele atrakcji. Zachęcamy Państwa do uczestnictwa w Kutnowskich Dniach Seniora oraz życzymy sukcesów w dedykowanych Państwu konkursach. Mam nadzieję, że w 2021 roku znów spotkamy się na koncertach, balach i wieczorkach tanecznych – dodaje Z. Burzyński.

Impreza rusza 1 października i potrwa do 14 listopada 2020. Udział w KDS wziąć mogą udział osoby w wieku 60+ oraz wszystkie osoby posiadające legitymację emeryta.

- Reklama -

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: